VCHODOVÉ DVEŘE PLASTOVÉ


Vchodové dveře firma OKNA PÍSEK s.r.o. nabízí v libovolném provedení a stylu, barvě a tvaru. Dveře je možné navrhnout v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení s otevíráním dovnitř nebo ven.Vchodové dveře plastové vyrábíme ze 4 komorových profilů systému GELAN S 8000 IQ. Tento profil vchodových dveří je vyztužen mohutnou uzavřenou ocelovou výztuhou a má protikorozní úpravu. Pevnost a statika dveřního křídla je navíc podpořena pomocí svařitelných spojovačů rohů. Spodní rám plastových dveří je tvořen plochým hliníkovým prahem s výškou 20 mm, který vyhovuje umístění jak v novostavbě tak i ve stávajícím objektu
 

 

 

ODSTÍNY VCHODOVÝCH DVEŘÍ

Vchodové dveře nabízíme standartně ve dvou odstínech bílé barvy. Obě bílé barvy lze objednat s matným či lesklým povrchem. Dále  vchodové plastové dveře nabízíme v odstínech dřevodekorů, a také dekorů a barev dle aktuální nabídky.

SLOŽENÍ VCHODOVÝCH PLASTOVÝCH DVEŘÍ

Plastové dveře jsou vyrobeny z několika druhů materiálů jako lepený vícevrstvý sendvič.
Vnější část plastových vchodových dveří tvoří vrstva akrylátů nebo dekorativní fólie. Tento materiál je vysoce odolný vůči vnějším mechanickým a atmosférickým vlivům a je barevně stálý.
Jádro výplně našich dveří je vyrobeno z 20 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS). Tento materiál je lehký,  zajišťuje vysokou izolační schopnost a nepodléhá vlivům stárnutí.

Zesílené provedení plastových vchodových dveří


Jedná se o zesílení jádra o 5 mm až 20 mm vrstvu. Zesílené provedení zajišťuje lepší izolační vlastnosti.Vyztužené provedení plastových vchodových dveří


Vyztužení jádra nahrazuje izolační vrstvu (XPS) deskou z tvrzené polyuretanové směsi (TPR) o síle 10 mm.


Bezpečnostní plastové dveře


Jádro v bezpečnostním provedení plastových dveří je zpevněno masivním ocelovým plechem.


Zasklení dveřních výplní


Zasklení plastových dveří je prováděno izolačním dvojsklem, zesíleným izolačním dvojsklem nebo izolačním trojsklem.


Ornamentní skla


Ornamentní skla jsou charakteristická více či méně viditelnými ornamenty na povrchu skla. Ornamentní sklo propouští světlo, ale zamezuje průhlednosti. V naší nabídce je několik druhů ornamentálních skel.
Uvnitř skla mohou být uloženy meziskelní příčky a mříže, popřípadě mohou být dvojskla vyrobena s vitráží, pískovým sklem, vypouklým sklem nebo spékaným sklem.
Prosklené výplně plastových dveří mohou být doplněny také ozdobnými plastovými rámečky různých barev a dekorů.
 

 Možné typy dveří