S 9000  - 6 KOMOROVÁ PLASTOVÁ OKNA SE TŘETÍM TĚSNĚNÍM

Nový GEALAN S 9000 sjednocuje ve stavební hloubce 83mm stejnou měrou charakteristické přednosti středového i dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka , šest komor v profilech rámu i křídla v souladu s třemi těsnícími rovinami jsou zárukou pro vynikající tepelnou izolaci. To nám umožňuje splnit i ty nejvyšší nároky na okna.

 

 

 

 

  • Vyhovuje pro trojskla až do 54mm
  • Možnost volby středového nebo dorazového těsnění
  • Optimalizováno pro použití technologie STV, umožňující vlepování skel do rámů křídel za sucha
  • Velmi dobrá tepelná i zvuková izolace díky šestikomorové skladbě a optimální stavební hloubce rámu a křídla
  • Úzká pohledová šířka a jemný design zešikmení v úhlu 15° citlivě evokuje nadčasovou optiku

 

Rozsáhlé příslušenství

Ke konstrukční hloubce 83 mm je k dispozici už při uvedení na trh rozsáhlá nabídka nutného příslušenství, např. rozšíření rámů, 90° řešení rohů, spojování rohů pod variabilními úhly, statické spojování a spodní podkladní profily.

Četné fóliové dekory, které překvapí svou přirozeností

Pro všechny, kteří si zakládají na přirozeném vzhledu, aniž by se chtěli vzdát předností moderních okenních systémů, existují plastová okna s dekorem dřeva. To je ta správná volba. Je jedno, zda pro renovaci staršího domu nebo pro plánovanou novostavbu, okna GEALAN s dekorem dřeva přesvědčí v optickém i funkčním ohledu. Doporučují se jak coby klasický stylový element při renovaci starých domů, tak i při dotváření rázu krajiny. Okna s dekorem mají všechny pozitivní vlastnosti moderních plastových oken a zároveň dekorativní vzhled dřeva.