DŘEVĚNÁ OKNA - EUROOKNA

Eurookna je moderní označení pro dřevěná okna. Nejčastějšíjmi materiály pro výrobu eurooken je smrk a borovice. Eurookna jsou vyráběna z lepené lamely, což zamezuje nežádoucímu kroucení dřeva. Životnost moderních eurooken je díky současným moderním technologiím a správné údržbě téměř stoletá.


VLASTNOSTI EUROOKEN

Eurookna splňují náročné požadavky dnešní doby. Eurookna mají vynikající zvukově izolační vlastnosti a tepelně izolační vlastnostia jsou také vysoce odolná proti požáru. Dřevěná okna působí příjemným a teplým dojmem a proto jsou doporučována zejména do novostaveb a rodinných domů.


TVARY EUROOKEN

Vybírat můžete ze standardních i atypických tvarů oken např. v šikmém nebo obloukovém provedení. Nabízíme také terasové nebo balkónové dveře. Zaměření otvorů provádějí vždy naši pracovníci.


PROČ EUROOKNA?

Eurookna jsou vyráběna z přírodních materiálů a díky tomu nezatěžují tolik životní prostředí. Dřevěná okna lze při poškození opravit. Životnost eurooken je o několik desítek let delší než u oken plastových a lze je také šetrně recyklovat.

PROFILY EUROOKEN KTERÉ NABÍZÍME: 

PŘEDNOSTI DŘEVĚNÝCH OKEN GOLD 78 THERMO A GOLD 92 THERMO PLUS

  • výborné tepelně izolační vlastnosti - eurookna GOLD 78 THERMO, jsou vhodná do energeticky úsporných staveb s tepelnou izolací celého dřevěného okna U=0,9 W/(m2.K)
  • eurookna GOLD 92 THERMO PLUS, jsou vhodná do energeticky úsporných a pasivních staveb s tepelnou izolací celého dřevěného okna U=0,71 W/(m2.K)
  • tvarová stálost a pevnost – díky rozšířenému vrstvenému eurohranolu o šířce 78/92 mm se konstrukce eurooken a dveří vyznačuje vysokou tvarovou stálostí a pevností
  • kvalitní zasklení – používáme výhradně trojskla s výbornou tepelnou a zvukovou izolací, s meziskelním rámečkem Swisspacer ze sklolaminátu, který omezuje kondenzaci vodních par na okrajích skla. V nabídce je také nerezový meziskelní rámeček.
  • systém dvojího těsnění – vzdálenost mezi těsněními větší než 20 mm vytváří další izolační komoru, která zlepšuje tepelnou izolaci eurooken
  • celoobvodové kování – je použito špičkové celoobvodové kování SIGENIA-AUBI TITAN AFs vysokou odolností proti vloupání a snadnou ovladatelností
  • široká variabilita tvarů, velikostí a přesnost zpracování – počítačově řízená výroba zaručuje precizní a vysoce kvalitní zpracování všech dílů dřevěných oken, včetně atypických tvarů – oblouků, šikmin a různých okenních sestav

Eurookna GOLD 78 THERMO a GOLD 92 THERMO PLUS splňují veškeré nároky současných technických norem a jsou pravidelně certifikována.

 

DOPLŇKY A VOLITELNÁ VÝBAVA

KOVÁNÍ

BARVY