VNITŘNÍ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Horizontální žaluzie v dnešní době představují nejrozšířenější způsob ochrany proti slunci a staly se také nedílnou součástí interiéru. Nejenže regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho přání. Největší výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Žaluzie dodávané naší firmou jsou celostínící žaluzie z řady ISOLINE.

Rozdíl mezi standartními a celostínícími žaluziemi:

ISOLINE

Horizontální žaluzie z produktové řady ISOLINE je prakticky určená pro  všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení těchto krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek v rozmezí 5mm. 


ISOLINE LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE. Žaluzie této řady je určená pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě jako krycí lišty. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost.

ISOLINE PRIM

Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií isoline a isoline loco. Spojuje v sobě všechny technické přednosti obou předchozích typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetizkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. 

 

Odkaz: katalog hliníkových lamel