VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ PARAPETY Z LITÉHO MRAMORU


Okenní parapety nejsou dnes pouze stavební nutností,  ale také  důležitým prvkem estetického ztvárnění obytného prostoru. Okenní parapety tak společně s okny, dveřmi či podlahou,  tvoří základní pilíře bytové kultury a musí proto vyhovovat vysokým nárokům na kvalitu, design, funkčnost a provedení.
S ohledem na výše zmíněné prvky jsou  správnou volbou právě parapety Helopal z litého mramoru, které jsou nabízíme v provedení classic, elegant, exclusiv a puritamo.

 

Parapety Helopal classic 

Tento parapet je 2 cm silný s jednoduchým, ale elegantním designem. Svými vynikajícími vlastnostmi je předurčen nejen pro individuální řešení oken, ale poskytuje rovněž různá alternativní řešení v interiérech i exteriérech.

 

Parapety Helopal elegant

 

Okenní parapety Helopal elegant navazují na řadu classic, od které se liší pouze designem povrchové úpravy.

Obsahují totiž 80% mramorové moučky spojené přírodní pryskyřicí. 
Tyto látky propůjčují těmto parapetům vynikající vlastnosti. Jsou snadno udržovatelné,  jsou odolné jak proti povětrnostním vlivům a mrazu, tak i proti skvrnám a  zajišťují optimální tepelnou prostupnost.

Parapety Helopal exclusiv 


 Parapety Puritamo  

 Parapety puritamo vyhovují nejen požadavku vysokého komfortu bydlení a desingu, ale současně odpovídají nejvyšším technickým nárokům a moderní koncepci architektury, a to zejména z hlediska použitých odstínů.